Kapat
Giriş Yap
GAU Network etki alanından hesabınızda oturum açın.
Kaydınız yok mu? Şimdi Kaydolun !
Giriş Yap :  
Kullanıcı Adı : Kullanıcı adımı unuttum
Şifre : Şifremi Unuttum
Üye değil misiniz? Şimdi kaydolun!
Kullancı Adı : GAU Web Mail  
Adım Soyadım :
E-Mail Adresim :
Kayıt Ol : GAU Web Mail  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğenci Mail  
Öğrenci Numaranız :
Adınız Soyadınız :
Kayıt Ol : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Kullanıcı Adı : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Adınız Soyadınız :
Şifre : GAU Öğrenci Bilgi Sistemi  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kullanıcı Adı : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :
Kayıt Ol : GAU Kütüphane  
E-Mail Adresiniz :
Öğrenci Numaranız :

GAÜSEM'DEN DGS, ALES VE KPSS’YE HAZIRLIK KURSLARI İÇİN KAYITLAR BAŞLADI

Tarih: 23/02/2018

Girne Amerikan Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (GAÜSEM), tarafından, DGS sayısal, ALES sayısal ve KPSS Genel Yetenek sınavlarına hazırlanan öğrenciler için, hazırlık kurslarının kayıtları başladı.


Konuyla ilgili GAÜSEM’den yapılan açıklamada, eğtimin programının amacı ve işleyiş tarzının, DGS sayısal, ALES Sayısal ve KPSS Genel Yetenek sınavlarında çıkmış soruların mantığının verilerek, sınavada yüksek başarı yakalama şansıyla birlikte, kurslar bünyesinde konu anlatımları ve denem sınavlarının yapılacağı bildirildi. Kayıt olan öğrenci sayısına ve seviyeleirne göre sınıfların belirleneceği ifade edilen açıklmada, derslerin seviyelere göre işleneceği vurgulandı. Eğitim iiçeri ile ilgili yapılan açıklamada ise, temel matematiksel işlemler, matematiksel ilişkilerden yararlanma; tekil, ikili, ve üçlü problemler ve geometri gibi başlıklar altında yer alan soru alanlarını içereceği belirtildi. Adayların; sıralama, çözümlemei analiz etme, yorumlama ve mantıksal akıl yürütme gibibecerilerini ölçmeye yönelik sorulardan derlemeler yapılarak, ileri düşünme becerilerinin arttırılmasının hedeflendiği vurgulandı.


GAÜ-SEM’in “DGS, ALES, KPSS” Hazırlık Kurslarının 72 saat süreceği belirtilen açıklamada, ayrıntılı bilgi için www.gau.edu.tr - www.gausem.org  web adreslerinden veya 0392 650 2000 no’lu telefon üzerinden 1224’den ulaşılabileceği bildirildi.